Helmet e saldimit automatik të errësimit
Helmet e saldimit automatik të errësimit
Përkrenare saldimi me errësim automatik LYG-W700
Përkrenare saldimi me errësim automatik LYG-W700
1.Wtih LED light of 2 modes . 2.With Polysilicon solar panels,use the welding arc light to power the product. 3.Can charge,DC5V charging interface to charge the battery inside the product. 4.With LED light of 2modes.
 • Përmbledhje
 • Parametër
 • karakteristika
 • Aplikacion
 • Packaging & Shipping
 • Video
 • hetim
大1
大2
大3
大4
大5
大6
大7
大1
大2
大3
大4
大5
大6
大7
 • E shkëlqyeshme për TIG MIG MMA, Aplikacionet e plazmës me funksion bluarjeje.
 • Madhësia popullore e dritares “98mm*55mm me 4 sensorë premium
 • Pamje më e mirë e qartë dhe e vërtetë me ngjyra 1/1/1/2 Optica Clarity.
 • Rritja e jetëgjatësisë së baterisë.
 • Rehati superiore me shiritin e kokës në stilin e rrotullimit Inquire.
Model:LYG-W700
TipiLY700
Madhësia e filtrit124.5mm×100.5mm×18mm
Zona e shikimit aktiv98mm×55mm
Hije e dritësDIN4
Hije e errëtDIN5~9/9~13
Kontrolli i hijeveVariabli i jashtëm
Koha e ndërrimit1 / 10000S
Rregullimi i ndjeshmërisëVariabli i jashtëm
Vonesa Koha0.1S / 0.4S / 0.8S
Furnizimi me energji elektrikeLi-bateri & Diellore
Kapaciteti i vlerësuar i baterisë Litumi1200mAh
Bateria e zevendesueshmePo
Temperatura Operative-5 ℃ ~ 55 ℃
Sensori i harkut4
Materiali i maskësPA / PP
Mbrojtja UV / IRDIN16
ProvëPo
Bateri e uletPo
bluajPo
PresPo
LEDjo
Butoni i testimit për të kontrolluar nëse filtri po funksionon siç duhet
Alarmi i tensionit të ulët, drita e kuqe është ndezur për t'i kujtuar përdoruesit se bateria duhet të ndërrohet në kohë.
Përdoret për të rregulluar numrin e ngjyrave në mënyra të ndryshme pune, rregullim pa hapa.
Ndjeshmëri, përshtatje pa shkallë sipas ambientit të punës.
Koha e vonesës, e rregulluar sipas kërkesave të procesit të saldimit.
Përdoret për të ndërruar 3 mënyra pune të WELD/CUT/GRIND.
saldim
përpunimi i metaleve
PAKETIMI & Dërgimi
Paketimi i një
padefinuar
1) Helmeta dhe shiriti i saj i kokës
padefinuar
2) Paketoni helmetën me qese plastike
padefinuar
3) Vendosni kutitë e sheshta me 20 ngjyra në fund të kutive
padefinuar
4) Vendos në 20 udhëzime
padefinuar
5) Vendosni 20 helmeta saldimi dhe shirita koke në kutinë e paketimit
padefinuar
6) Paketimi: (725mm×485mm×430mm)
Zvogëlimi i volumit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimi një (i vjetër)

Na Kontaktoni
Të gjitha kategoritë