Helmet e saldimit automatik të errësimit
Helmet e saldimit automatik të errësimit
Përkrenare saldimi me errësim automatik LYG-28800G
Përkrenare saldimi me errësim automatik LYG-28800G
1.With larger view filter and big side windows, protect eyes and easy to Observe the surrounding environment. 2.Multi-piece filter, all-round protection of the eyes. 3.High swithing time. 4.shade adjust on the head,easy to adjust.
 • Përmbledhje
 • Parametër
 • karakteristika
 • Aplikacion
 • Packaging & Shipping
 • Video
 • hetim
大1
大2
大3
大1
大2
大3
 • E shkëlqyeshme për TIG MIG MMA, Aplikacionet e plazmës me funksion bluarjeje.
 • Madhësia popullore e dritares “109.5mm*97mm me 4 sensorë premium
 • Pamje më e mirë e qartë dhe e vërtetë me ngjyra 1/1/1/2 Optica Clarity.
 • Rritja e jetëgjatësisë së baterisë.
 • Rehati superiore me shiritin e kokës në stilin e rrotullimit Inquire.
Model:LYG-28800G
TipiLY800G
Madhësia e filtrit153.5mm×120.5mm×42mm
Zona e shikimit aktiv109.5mm×97mm
Hije e dritësDIN4
Hije e errëtDIN5~DIN9/ DIN9~DIN13
Kontrolli i hijeveVariabli i jashtëm
Koha e ndërrimit1 / 10000S
Rregullimi i ndjeshmërisëKontroll pa hapa
Vonesa Koha0.1S~0.8S
Furnizimi me energji elektrikeLi-bateri & Diellore
Kapaciteti i vlerësuar i baterisë Litumi300mAh/Chargeable
Bateria e zevendesueshmejo
Temperatura Operative-5℃ ~55
Sensori i harkut4
Materiali i maskësPP
Mbrojtja UV / IRDIN13
ProvëPo
Bateri e uletPo
bluajPo
PresPo
LEDPo
Butoni i testimit për të kontrolluar nëse filtri po funksionon siç duhet
Alarmi i tensionit të ulët, drita e kuqe është ndezur për t'i kujtuar përdoruesit se bateria duhet të ndërrohet në kohë.
The work indicator light is shown in red when charging and in green when fully charged.
TYPE-C charging interface for charging.
Ndjeshmëri, përshtatje pa shkallë sipas ambientit të punës.
Përdoret për të ndërruar 3 mënyra pune të WELD/CUT/GRIND.
Koha e vonesës, e rregulluar sipas kërkesave të procesit të saldimit.


padefinuar
padefinuar
saldim
padefinuar
padefinuar
përpunimi i metaleve
PAKETIMI & Dërgimi
Paketimi i një
padefinuar
1) Helmeta dhe shiriti i saj i kokës
padefinuar
2) Paketoni helmetën me qese plastike
padefinuar
3) Vendosni kutitë e sheshta me 20 ngjyra në fund të kutive
padefinuar
4) Vendos në 20 udhëzime
padefinuar
5) Vendosni 20 helmeta saldimi dhe shirita koke në kutinë e paketimit
padefinuar
6) Paketimi: (725mm×485mm×430mm)
Zvogëlimi i volumit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimi një (i vjetër)

Na Kontaktoni
Të gjitha kategoritë