Helmet e saldimit automatik të errësimit
Helmet e saldimit automatik të errësimit
Përkrenare saldimi me errësim automatik LYG-J500A
Përkrenare saldimi me errësim automatik LYG-J500A
 • Përmbledhje
 • Parametër
 • karakteristika
 • Aplikacion
 • Packaging & Shipping
 • Video
 • hetim
大2
大4
大2
大4
 • E shkëlqyeshme për TIG MIG MMA, Aplikacionet e plazmës me funksion bluarjeje.
 • Popular window size“92.5mm*42.5mm with 2 Premium Sensors.
 • Pamje më e mirë e qartë dhe e vërtetë me ngjyra 1/1/1/2 Optica Clarity.
 • Rritja e jetëgjatësisë së baterisë.
 • Rehati superiore me shiritin e kokës në stilin e rrotullimit Inquire.
Model:LYG-J500A
TipiLY500A
Madhësia e filtrit110mm×90mm×9mm
Zona e shikimit aktiv92.5mm×42.5mm
Hije e dritësDIN4
Hije e errëtDIN9~13
Kontrolli i hijeveVariabli i jashtëm
Koha e ndërrimit3 / 10000S
Rregullimi i ndjeshmërisëKontroll pa hapa
Vonesa Koha0.1S~0.8S
Furnizimi me energji elektrikeLi-bateri & Diellore
Kapaciteti i vlerësuar i baterisë Litumi600mAh
Bateria e zevendesueshmejo
Temperatura Operative-5℃ ~55
Sensori i harkut2
Materiali i maskësPA / PP
Mbrojtja UV / IRDIN13
Provëjo
Bateri e uletjo
bluajPo ose Jo
Presjo
LEDjo


Ndjeshmëri, përshtatje pa shkallë sipas ambientit të punës.
Delay time, adjusted according to welding proceess requirements.
Stepless adjustment to adjust shade.
padefinuar
padefinuar
saldim
padefinuar
padefinuar
përpunimi i metaleve
PAKETIMI & Dërgimi
Paketimi i një
padefinuar
1) Helmeta dhe shiriti i saj i kokës
padefinuar
2) Paketoni helmetën me qese plastike
padefinuar
3) Vendosni kutitë e sheshta me 20 ngjyra në fund të kutive
padefinuar
4) Vendos në 20 udhëzime
padefinuar
5) Vendosni 20 helmeta saldimi dhe shirita koke në kutinë e paketimit
padefinuar
6) Paketimi: (725mm×485mm×430mm)
Zvogëlimi i volumit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimi një (i vjetër)

Na Kontaktoni
Të gjitha kategoritë