Helmet e saldimit automatik të errësimit
Helmet e saldimit automatik të errësimit
Përkrenare saldimi me errësim automatik LYG-P600L
Përkrenare saldimi me errësim automatik LYG-P600L
1.With big side windows, protect eyes and easy to observe the surrounding environment. 2.Multi-piece filter, all-round protection of the eyes.
 • Përmbledhje
 • Parametër
 • karakteristika
 • Aplikacion
 • Packaging & Shipping
 • Video
 • hetim
大1
大2
大3
大4
大1
大2
大3
大4
 • E shkëlqyeshme për TIG MIG MMA, Aplikacionet e plazmës me funksion bluarjeje.
 • Madhësia popullore e dritares “92.5mm*42.5mm me 2 sensorë premium
 • Pamje më e mirë e qartë dhe e vërtetë me ngjyra 1/1/1/2 Optica Clarity.
 • Rritja e jetëgjatësisë së baterisë.
 • Rehati superiore me shiritin e kokës në stilin e rrotullimit Inquire.
Model:LYG-P600L
TipiLY600L
Madhësia e filtrit110mm×90mm×9mm
Zona e shikimit aktiv92.5mm×42.5mm
Hije e dritësDIN4
Hije e errëtDIN9~13
Kontrolli i hijeveVariabli i jashtëm
Koha e ndërrimit3 / 10000S
Rregullimi i ndjeshmërisëKontroll pa hapa
Vonesa Koha0.1S~0.8S
Furnizimi me energji elektrikeLi-bateri & Diellore
Kapaciteti i vlerësuar i baterisë Litumi1100mAh
Bateria e zevendesueshmePo
Temperatura Operative-5℃ ~55
Sensori i harkut2
Materiali i maskësPA / PP
Mbrojtja UV / IRDIN13
ProvëPo
Bateri e uletPo
bluajPo
Presjo
LEDPo


Test button to check if the filter is working properly
Alarmi i tensionit të ulët, drita e kuqe është ndezur për t'i kujtuar përdoruesit se bateria duhet të ndërrohet në kohë.
Përdoret për të rregulluar numrin e ngjyrave në mënyra të ndryshme pune, rregullim pa hapa.
Ndjeshmëri, përshtatje pa shkallë sipas ambientit të punës.
Koha e vonesës, e rregulluar sipas kërkesave të procesit të saldimit.
Used to switch 3 working modes of WELD/GRIND
Zëvendëso baterinë.
padefinuar
padefinuar
saldim
padefinuar
padefinuar
përpunimi i metaleve
PAKETIMI & Dërgimi
Paketimi i një
padefinuar
1) Helmeta dhe shiriti i saj i kokës
padefinuar
2) Paketoni helmetën me qese plastike
padefinuar
3) Vendosni kutitë e sheshta me 20 ngjyra në fund të kutive
padefinuar
4) Vendos në 20 udhëzime
padefinuar
5) Vendosni 20 helmeta saldimi dhe shirita koke në kutinë e paketimit
padefinuar
6) Paketimi: (725mm×485mm×430mm)
Zvogëlimi i volumit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimi një (i vjetër)

Na Kontaktoni
Të gjitha kategoritë