Helmet e saldimit automatik të errësimit
Helmet e saldimit automatik të errësimit
Përkrenare saldimi me errësim automatik LYG-V900B
Përkrenare saldimi me errësim automatik LYG-V900B
 • Përmbledhje
 • Parametër
 • karakteristika
 • Aplikacion
 • Packaging & Shipping
 • Video
 • hetim
大1
大2
大3
大4
大5
大6
大1
大2
大3
大4
大5
大6
 • E shkëlqyeshme për TIG MIG MMA, Aplikacionet e plazmës me funksion bluarjeje.
 • Madhësia e dritares së madhe “100mm*59.5mm me 4 sensorë premium
 • Pamje më e mirë e qartë dhe e vërtetë me ngjyra 1/1/1/2 Optica Clarity.
 • Rritja e jetëgjatësisë së baterisë.
 • Rehati superiore me shiritin e kokës në stilin e rrotullimit Inquire.
Model:LYG-V900B
TipiLY900B
Madhësia e filtrit120mm×115mm×10mm
Zona e shikimit aktiv100mm×59.5mm
Hije e dritësDIN4
Hije e errëtDIN5~9 / 9~13
Kontrolli i hijeveDigital Adjustment
Koha e ndërrimit1 / 10000S
Rregullimi i ndjeshmërisëDigital Adjustment
Vonesa Koha0.1S~0.8S,Digital Adjustment
Furnizimi me energji elektrikeLi-bateri & Diellore
Kapaciteti i vlerësuar i baterisë Litumi300 mAh/I karikueshëm
Bateria e zevendesueshmejo
Temperatura Operative-5℃ ~55
Sensori i harkut4
Materiali i maskësPA / PP
Mbrojtja UV / IRDIN13
Provëjo
Bateri e uletPo
bluajPo
PresPo
LEDjo
LCD display screen, showing various current working parameters, working modes and battery surplus power.
Përdoret për të ndërruar 3 mënyra pune të WELD/CUT/GRIND.
Përdoret për të rregulluar numrin e ngjyrave në mënyra të ndryshme pune, rregullim pa hapa.
Uesd to adjust delay time of 10 modes.
Uesd to adjust swithing time of 6 modes.
Charging indicator light, the charging process shows red, and it is green after full charge.
Magnetic suction charging interface, close to the automatic suction, to prevent poor contact caused by loose interface.
saldim
përpunimi i metaleve
PAKETIMI & Dërgimi
Paketimi i një
padefinuar
1) Helmeta dhe shiriti i saj i kokës
padefinuar
2) Paketoni helmetën me qese plastike
padefinuar
3) Vendosni kutitë e sheshta me 20 ngjyra në fund të kutive
padefinuar
4) Vendos në 20 udhëzime
padefinuar
5) Vendosni 20 helmeta saldimi dhe shirita koke në kutinë e paketimit
padefinuar
6) Paketimi: (725mm×485mm×430mm)
Zvogëlimi i volumit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimi një (i vjetër)

Na Kontaktoni
Të gjitha kategoritë