Helmet e saldimit automatik të errësimit
Helmet e saldimit automatik të errësimit
Maskë saldimi LYG-R100R
Maskë saldimi LYG-R100R
1.A all-round welding glasses. 2.With "weld","cut" and "grind" 3 Welding modes. 3.Add a mask can be welding mask,protect your eyes,face and neck.
 • Përmbledhje
 • Parametër
 • karakteristika
 • Packaging & Shipping
 • Video
 • hetim
大1
大2
大3
大4
大5
大1
大2
大3
大4
大5
 • E shkëlqyeshme për TIG MIG MMA, Aplikacionet e plazmës me funksion bluarjeje.
 • Window size“122.5mm*35mm with 2 Premium Sensors.
 • Pamje më e mirë e qartë dhe e vërtetë me ngjyra 1/1/1/2 Optica Clarity.
 • Rritja e jetëgjatësisë së baterisë.
 • Rehati superiore me shiritin e kokës në stilin e rrotullimit Inquire.
Model:LYG-R100R
TipiLYR100
Madhësia e filtrit190.5mm×77.5mm×76.25mm
Zona e shikimit aktiv122.5mm×35mm
Hije e dritësDIN4
Hije e errëtDIN5~DIN9/ DIN9~DIN13
Kontrolli i hijeveVariabli i jashtëm
Koha e ndërrimit3 / 10000S
Rregullimi i ndjeshmërisëKontroll pa hapa
Vonesa Koha0.1S~0.8S
Furnizimi me energji elektrikeLi-bateri
Kapaciteti i vlerësuar i baterisë Litumi600mAh
Bateria e zevendesueshmePo
Temperatura Operative-5℃ ~55
Sensori i harkut2
Materiali i maskësSilica Gel+ABS
Mbrojtja UV / IRDIN13
Provëjo
Bateri e uletPo
bluajPo
PresPo
LEDjo
Alarmi i tensionit të ulët, drita e kuqe është ndezur për t'i kujtuar përdoruesit se bateria duhet të ndërrohet në kohë.
Përdoret për të rregulluar numrin e ngjyrave në mënyra të ndryshme pune, rregullim pa hapa.
Ndjeshmëri, përshtatje pa shkallë sipas ambientit të punës.
Koha e vonesës, e rregulluar sipas kërkesave të procesit të saldimit.
Përdoret për të ndërruar 3 mënyra pune të WELD/CUT/GRIND.
PAKETIMI & Dërgimi
Paketimi i një
padefinuar
1) Helmeta dhe shiriti i saj i kokës
padefinuar
2) Paketoni helmetën me qese plastike
padefinuar
3) Vendosni kutitë e sheshta me 20 ngjyra në fund të kutive
padefinuar
4) Vendos në 20 udhëzime
padefinuar
5) Vendosni 20 helmeta saldimi dhe shirita koke në kutinë e paketimit
padefinuar
6) Paketimi: (725mm×485mm×430mm)
Zvogëlimi i volumit dhe rritja e numrit krahasuar me Paketimi një (i vjetër)

Na Kontaktoni
Të gjitha kategoritë